BOSCH Vzigalna svecka Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

BOSCH avtodeli: Vzigalna svecka Zev kljuca: 16 0 242 235 668 naroči preko spleta

Vzigalna svecka

Koda: 0 242 235 668

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-27%
(5,00 €) 3,67 €
Prihranite: 27%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 0 242 235 668
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165143526989
  • Zev kljuca: 16
  • zunanji navoj [mm]: 14
  • Dolzina navoja [mm]: 19
  • Polozaj iskre[mm]: 3
  • Korak navoja[mm]: 1,25
  • Razmik med elektrodami [mm]: 0,9
  • priključna tehnika: Gewindebolzen M4
  • Moment privijanja [Nm]: 28
  • Stevilo polov: 2
  • privtveni kot [Grad]: 90
  • BOSCH: Vzigalna svecka
  • Številka izdelka: 0 242 235 668
  • PPCP: 5,00 €
BOSCH Vzigalna svecka Gewindebolzen M4 (Šifra artikla 0 242 235 668)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Vzigalna svecka 0 242 235 668" so kupile tudi
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Izkušnje
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Kakovost
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Vzigalna tuljava
    Vzigalna tuljava STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,93 €, gospodarstvo: 28% Zamenjaj
    STARK | SKCO-0070091
    7,93 € -28% PPCP: 11,00 € Prihranite: 28%
  • kopmlet delov, inspekc...
    kopmlet delov, inspekcija VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,70 €, gospodarstvo: 43% Cena
    VAICO | V10-3153
    16,70 € -43% PPCP: 28,96 € Prihranite: 43%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O24D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Repair
    K2 | O24D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla SHELL Art. Nr.: AS206, 5,11 €, gospodarstvo: 27% Zamenjaj
    SHELL | AS206
    5,11 € -27% PPCP: 7,00 € (2,56 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,89 €, gospodarstvo: 27% okvarjen del? kakšna rešitev?
    ORLEN | QFS411B10
    5,89 € -27% PPCP: 8,00 € (5,89 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,44 €, gospodarstvo: 29% Mnenja strank
    VATOIL | 50158
    6,44 € -29% PPCP: 9,00 € (6,44 € za 1 liter) Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 6,55 €, gospodarstvo: 28% domov
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    6,55 € -28% PPCP: 9,00 € (6,55 € za 1 liter) Prihranite: 28%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Vzigalna svecka Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 primerna za vaš avto po ugodni ceni