BOSCH Rebrasti jermen Stevilo reber: 6, 2080mm

Avtodeli: Rebrasti jermen BOSCH 6PK2080 naroči preko spleta

Rebrasti jermen

Koda: 1 987 947 824

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-15%
(13,95 €) 11,86 €
Prihranite: 15%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 1 987 947 824
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165141183276
  • Dolzina [mm]: 2080
  • Stevilo reber: 6
  • Stanje izdelka:  nov
  • BOSCH: Rebrasti jermen
  • Številka izdelka: 1 987 947 824
BOSCH Rebrasti jermen Stevilo reber: 6, 2080mm (Šifra artikla 1 987 947 824)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AUDI | SEAT | SKODA | VW — 074903137AS
BOSCH — 6PK2080
CHRYSLER — 05281140
CHRYSLER — 5281140
CHRYSLER | JEEP — 53001120
FORD — 1013202
FORD — 2S7E8620AA
FORD — 4600280
FORD — 6811351
FORD — 93BB6C301BD
FORD — 93BB6C301BE
FORD — 96BB6C301BE
MAZDA — AJ5215908
MERCEDES-BENZ — 0089972192
MERCEDES-BENZ — 0089973792
MERCEDES-BENZ — 0109974892
MERCEDES-BENZ — 0109978092
MERCEDES-BENZ — 0119971492
MERCEDES-BENZ — 0149970892
MERCEDES-BENZ — A0089972192
MERCEDES-BENZ — A0089973792
MERCEDES-BENZ — A0109974892
MERCEDES-BENZ — A0109978092
MERCEDES-BENZ — A0119971492
MERCEDES-BENZ — A0149970892
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Rebrasti jermen 1 987 947 824" so kupile tudi
  • Napenjalni valj, rebra...
    Napenjalni valj, rebrasti jermen JP GROUP Art. Nr.: 1218302700, 5,46 €, gospodarstvo: 76% Izkušnje
    JP GROUP | 1218302700
    5,46 € -76% 22,75 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 76%
  • Preusmerjevalni valj /...
    Preusmerjevalni valj / vodilni valj, rebrasti jermen CAFFARO Art. Nr.: 500346, 6,30 €, gospodarstvo: 15% Kakovost
    CAFFARO | 500346
    6,30 € -15% 7,41 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Napenjalec, rebrasti j...
    Napenjalec, rebrasti jermen JP GROUP Art. Nr.: 1318201100, 6,65 €, gospodarstvo: 15% Zamenjaj
    JP GROUP | 1318201100
    6,65 € -15% 7,82 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Komplet rebrastega jer...
    Komplet rebrastega jermena JP GROUP Art. Nr.: 1518101810, 14,47 €, gospodarstvo: 72% Cena
    JP GROUP | 1518101810
    14,47 € -72% 51,68 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 72%
  • Dusilnik vibracij / ni...
    Dusilnik vibracij / nihanj, rebrasti jermen FRIGAIR Art. Nr.: 521.80061, 12,94 €, gospodarstvo: 15% Repair
    FRIGAIR | 521.80061
    12,94 € -15% 15,22 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Napenjalni valj, rebra...
    Napenjalni valj, rebrasti jermen CAFFARO Art. Nr.: 400-00, 5,89 €, gospodarstvo: 15% Zamenjaj
    CAFFARO | 400-00
    5,89 € -15% 6,93 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Napenjalec, rebrasti j...
    Napenjalec, rebrasti jermen JP GROUP Art. Nr.: 1318201200, 6,90 €, gospodarstvo: 61% okvarjen del? kakšna rešitev?
    JP GROUP | 1318201200
    6,90 € -61% 17,69 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 61%
  • Napenjalni valj, rebra...
    Napenjalni valj, rebrasti jermen STARK Art. Nr.: SKTP-0600014, 4,89 €, gospodarstvo: 30% Mnenja strank
    STARK | SKTP-0600014
    4,89 € -30% 6,99 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 30%
  • Preusmerjevalni valj /...
    Preusmerjevalni valj / vodilni valj, rebrasti jermen TOPRAN Art. Nr.: 100 327, 6,79 €, gospodarstvo: 14% domov
    TOPRAN | 100 327
    6,79 € -14% 7,90 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 14%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Rebrasti jermen Stevilo reber: 6, 2080mm 1 987 947 824 primerna za vaš avto po ugodni ceni