PURFLUX Oljni filter

Avtodeli: Oljni filter PURFLUX LS743 naroči preko spleta

Oljni filter

Koda: LS743

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-15%
(7,04 €) 5,98 €
Prihranite: 15%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: LS743
  • Proizvajalec: PURFLUX
  • EAN številka: 3286061763697
  • Visina[mm]: 76
  • prikljucni navoj: 3/4"-16
  • Premer[mm]: 66
  • Stanje izdelka:  nov
  • PURFLUX: Oljni filter
  • Številka izdelka: LS743
PURFLUX Oljni filter (Šifra artikla LS743)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AC — PF1219
AC — PF1220
AC — PF1233
AC — PF1234
AC — X161
AC — X4103E
AC — X72
DAIHATSU — 1560167201
DAIHATSU — 1560181402
DAIHATSU — 1560182703
DAIHATSU — 1560182706
DAIHATSU — 1560187202
DAIHATSU — 1560187705
DAIHATSU — 1560187705000
DAIHATSU — 1561082703
DAIHATSU — 1651082704
DAIHATSU — 9091503004
FIAT — 71742115
FIAT — 71746761
FIAT — 71747593
FIAT — 71768154
FORD — 5025092
FORD — 5025134
FORD — 6204992
GENERAL MOTORS — 1651083000
GENERAL MOTORS — 1651083001
GENERAL MOTORS — 1651083012
GENERAL MOTORS — 93156670
GENERAL MOTORS — 9484246
GENERAL MOTORS — 94845246
GENERAL MOTORS — 94847351
GENERAL MOTORS — 94848478
GENERAL MOTORS — 94851858
GENERAL MOTORS — 94851874
GENERAL MOTORS — 94853643
IVECO — J1312010
IVECO — J1312012
IVECO — J1312014
IVECO — J1318000
IVECO — J1318003
IVECO — J1318011
JOHN DEERE — AM101054
JOHN DEERE — AM105555
JOHN DEERE — AM107423
KAWASAKI — 490652071
KOMATSU — Z149091503004
MASSEY FERGUSON — 140516970
O & K — 1447560
PEUGEOT — 1109AZ
PEUGEOT — 1109L8
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Oljni filter LS743" so kupile tudi
  • Zracni filter
    Zracni filter STARK Art. Nr.: SKAF-0060391, 1,32 €, gospodarstvo: 38% Izkušnje
    STARK | SKAF-0060391
    1,32 € -38% 2,13 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 38%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja FA1 Art. Nr.: 067.810.100, 0,48 €, gospodarstvo: 14% Kakovost
    FA1 | 067.810.100
    0,48 € -14% 0,56 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 14%
  • Filter, zrak notranjeg...
    Filter, zrak notranjega prostora STARK Art. Nr.: SKIF-0170162, 1,15 €, gospodarstvo: 38% Zamenjaj
    STARK | SKIF-0170162
    1,15 € -38% 1,85 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 38%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O33B0001, 8,34 €, gospodarstvo: 15% Cena
    K2 | O33B0001
    8,34 € -15% 9,81 € (8,34 € za 1 liter) Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla DYNAMAX Art. Nr.: 501861, 2,97 €, gospodarstvo: 14% Repair
    DYNAMAX | 501861
    2,97 € -14% 3,45 € (2,97 € za 1 liter) Stanje izdelka:  nov Prihranite: 14%
  • Kljuc za oljni filter
    Kljuc za oljni filter HAZET Art. Nr.: 2171-8LG, 103,99 €, gospodarstvo: 15% Zamenjaj
    HAZET | 2171-8LG
    103,99 € -15% 122,34 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Lovilna posoda
    Lovilna posoda YATO Art. Nr.: YT-0699, 4,24 €, gospodarstvo: 15% okvarjen del? kakšna rešitev?
    YATO | YT-0699
    4,24 € -15% 4,99 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Motorno olje
    Motorno olje VAICO Art. Nr.: V60-0247, 7,62 €, gospodarstvo: 15% Mnenja strank
    VAICO | V60-0247
    7,62 € -15% 8,96 € (7,62 € za 1 liter) Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja CORTECO Art. Nr.: 005501H, 0,48 €, gospodarstvo: 14% domov
    CORTECO | 005501H
    0,48 € -14% 0,56 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 14%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 05552, 0,47 €, gospodarstvo: 15% Original Auto Parts
    FEBI BILSTEIN | 05552
    0,47 € -15% 0,55 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 07106, 0,47 €, gospodarstvo: 15% Original Auto Parts
    FEBI BILSTEIN | 07106
    0,47 € -15% 0,55 € Stanje izdelka:  nov Prihranite: 15%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
PURFLUX Oljni filter LS743 primerna za vaš avto po ugodni ceni