BOSCH Vzigalna svecka Super plus Super plus

BOSCH avtodeli: Vzigalna svecka Zev kljuca: 16 0 242 240 593 naroči preko spleta

Vzigalna svecka

Koda: 0 242 240 593

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-29%
(4,00 €) 2,85 €
Prihranite: 29%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 0 242 240 593
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165143134443
  • Zev kljuca: 16
  • zunanji navoj [mm]: 14
  • Dolzina navoja [mm]: 19
  • Polozaj iskre[mm]: 3
  • Korak navoja[mm]: 1,25
  • Razmik med elektrodami [mm]: 0,8
  • Moment privijanja [Nm]: 28
  • Stevilo polov: 1
  • privtveni kot [Grad]: 90
  • BOSCH: Vzigalna svecka
  • Številka izdelka: 0 242 240 593
  • PPCP: 4,00 €
BOSCH Vzigalna svecka Vrsta goriva: CNG/LPG (Šifra artikla 0 242 240 593)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AUDI — OE 101000004AA
AUDI — OE 101000017AA
CITROËN — OE 596004
CITROËN — OE 59625N
CITROËN — OE 59626G
CITROËN — OE 5962A2
CITROËN — OE 5962A9
CITROËN — OE 5962C4
CITROËN — OE 5962C5
CITROËN — OE 5962C9
CITROËN — OE 5962G2
CITROËN — OE 5962G4
CITROËN — OE 5962K1
CITROËN — OE 5962K6
CITROËN — OE 5962N0
CITROËN — OE 5962R0
CITROËN — OE 5962R4
CITROËN — OE 5962X2
CITROËN — OE 5962X9
CITROËN — OE 91509266
CITROËN — OE 96009087
CITROËN — OE 96024607
CITROËN — OE 9607016480
CITROËN — OE 96115813
CITROËN — OE 97537377
CITROËN — OE CF10
CITROËN — OE MDF000006C
CITROËN — OE MKP00096
FIAT — OE 5894586
FIAT | LANCIA — OE 71711807
FIAT | LANCIA — OE 7565853
FIAT | LANCIA — OE 7698212
FIAT — OE 77603384
FIAT — OE 7GYSSR
FIAT — OE 9602460780
FORD — OE 5099295
FORD — OE 5099832
FORD — OE 5099948
FORD — OE 6080256
FORD — OE 800F12405BA
FORD — OE 81OF12405AAA
FORD — OE 81SF12405BA
FORD — OE 85SF12405DA
FORD — OE 88SF12405BB
FORD — OE 890F12405AA
GMC — OE 55564215
GMC — OE GM80
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Vzigalna svecka 0 242 240 593" so kupile tudi
  • Vzigalna tuljava
    Vzigalna tuljava STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,93 €, gospodarstvo: 28% Izkušnje
    STARK | SKCO-0070091
    7,93 € -28% PPCP: 11,00 € Prihranite: 28%
  • kopmlet delov, inspekc...
    kopmlet delov, inspekcija VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,70 €, gospodarstvo: 43% Kakovost
    VAICO | V10-3153
    16,70 € -43% PPCP: 28,96 € Prihranite: 43%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Zamenjaj
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Cena
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla SHELL Art. Nr.: AS206, 5,11 €, gospodarstvo: 27% Repair
    SHELL | AS206
    5,11 € -27% PPCP: 7,00 € (2,56 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,89 €, gospodarstvo: 27% Zamenjaj
    ORLEN | QFS411B10
    5,89 € -27% PPCP: 8,00 € (5,89 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,44 €, gospodarstvo: 29% okvarjen del? kakšna rešitev?
    VATOIL | 50158
    6,44 € -29% PPCP: 9,00 € (6,44 € za 1 liter) Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 6,55 €, gospodarstvo: 28% Mnenja strank
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    6,55 € -28% PPCP: 9,00 € (6,55 € za 1 liter) Prihranite: 28%
  • Motorno olje
    Motorno olje SHELL Art. Nr.: 550039790, 7,06 €, gospodarstvo: 30% domov
    SHELL | 550039790
    7,06 € -30% PPCP: 10,00 € (7,06 € za 1 liter) Prihranite: 30%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Vzigalna svecka Vrsta goriva: CNG/LPG Super plus 0 242 240 593 primerna za vaš avto po ugodni ceni