DENSO Vzigalna svecka Twin Tip z 1. elektrodo za maso Twin Tip

DENSO avtodeli: Vzigalna svecka Zev kljuca: 16 K20TT naroči preko spleta

Vzigalna svecka

Koda: K20TT

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-38%
(5,00 €) 3,14 €
Prihranite: 38%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: K20TT
  • Proizvajalec: DENSO
  • EAN številka: 425114604478
  • Zev kljuca: 16
  • Vzigalna svecka: z 1. elektrodo za maso
  • Mera navoja 1: 19
  • Moment privijanja [Nm]: 22
  • Premer[mm]: 14
  • Teza [g]: 43
  • DENSO: Vzigalna svecka
  • Številka izdelka: K20TT
  • PPCP: 5,00 €
DENSO Vzigalna svecka z 1. elektrodo za maso, za vozila s preklopljivim servo krmiljenjem (Šifra artikla K20TT)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Vzigalna svecka K20TT" so kupile tudi
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Izkušnje
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Kakovost
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Vzigalna tuljava
    Vzigalna tuljava STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,93 €, gospodarstvo: 28% Zamenjaj
    STARK | SKCO-0070091
    7,93 € -28% PPCP: 11,00 € Prihranite: 28%
  • kopmlet delov, inspekc...
    kopmlet delov, inspekcija VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,70 €, gospodarstvo: 43% Cena
    VAICO | V10-3153
    16,70 € -43% PPCP: 28,96 € Prihranite: 43%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla SHELL Art. Nr.: AS206, 5,11 €, gospodarstvo: 27% Repair
    SHELL | AS206
    5,11 € -27% PPCP: 7,00 € (2,56 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,89 €, gospodarstvo: 27% Zamenjaj
    ORLEN | QFS411B10
    5,89 € -27% PPCP: 8,00 € (5,89 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,44 €, gospodarstvo: 29% okvarjen del? kakšna rešitev?
    VATOIL | 50158
    6,44 € -29% PPCP: 9,00 € (6,44 € za 1 liter) Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 6,55 €, gospodarstvo: 28% Mnenja strank
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    6,55 € -28% PPCP: 9,00 € (6,55 € za 1 liter) Prihranite: 28%
  • Motorno olje
    Motorno olje DYNAMAX Art. Nr.: 501892, 7,06 €, gospodarstvo: 30% domov
    DYNAMAX | 501892
    7,06 € -30% PPCP: 10,00 € (7,06 € za 1 liter) Prihranite: 30%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
DENSO Vzigalna svecka z 1. elektrodo za maso, za vozila s preklopljivim servo krmiljenjem Twin Tip K20TT primerna za vaš avto po ugodni ceni