ELRING Tesnilni obroc, cep za izpust olja baker, Notranji premer: 14mm

ELRING avtodeli: Tesnilni obroc, cep za izpust olja Material: baker 115.100 naroči preko spleta

Tesnilni obroc, cep za izpust olja

Koda: 115.100

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-57%
(1,00 €) 0,44 €
Prihranite: 57%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 115.100
  • Proizvajalec: ELRING
  • EAN številka: 4041248445976
  • Material: baker
  • Notranji premer[mm]: 14
  • zunanji premer [mm]: 20
  • Debelina[mm]: 1,5
  • Oblika: A-oblika
  • Alternativni komplet za popravilo: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN /ISO: 7603
  • ELRING: Tesnilni obroc, cep za izpust olja
  • Številka izdelka: 115.100
  • PPCP: 1,00 €
ELRING Tesnilni obroc, cep za izpust olja baker, Notranji premer: 14mm (Šifra artikla 115.100)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Priporočamo vam tudi te izdelke:
ELRING Tesnilni obroc, cep za izpust olja baker, Notranji premer: 14mm 115.100 primerna za vaš avto po ugodni ceni