BOSCH Vzigalna svecka Super plus Super plus

BOSCH avtodeli: Vzigalna svecka Zev kljuca: 20,8 0 242 235 663 naroči preko spleta

Vzigalna svecka

Koda: 0 242 235 663

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-36%
(4,00 €) 2,56 €
Prihranite: 36%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 0 242 235 663
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165143526484
  • Zev kljuca: 20,8
  • zunanji navoj [mm]: 14
  • Dolzina navoja [mm]: 19
  • Polozaj iskre[mm]: 3
  • Korak navoja[mm]: 1,25
  • Razmik med elektrodami [mm]: 0,8
  • Moment privijanja [Nm]: 28
  • Stevilo polov: 1
  • privtveni kot [Grad]: 90
  • BOSCH: Vzigalna svecka
  • Številka izdelka: 0 242 235 663
  • PPCP: 4,00 €
BOSCH Vzigalna svecka dve razlicni svecki po valju, Vrsta goriva: CNG/LPG (Šifra artikla 0 242 235 663)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AUDI — OE 101000002AB
AUDI — OE 101000005AB
AUDI — OE 101000006AC
AUDI — OE N01781139
BAIC — OE BOC1093002058
BMW — OE 12121258159
BMW — OE 12121265595
BMW — OE 12121267485
BMW — OE 12121288234
BMW — OE 12121711296
BMW — OE 1212188234
BMW — OE 12129061871
CHEVROLET — OE 94837756
CHRYSLER — OE A75P
CITROËN — OE 5417768H
CITROËN — OE 5417769U
CITROËN — OE 5417998
CITROËN — OE 5417998H
CITROËN — OE 5425202
CITROËN — OE 5425202H
CITROËN — OE 5425202M
CITROËN — OE 596010
CITROËN — OE 5960H8
CITROËN — OE 596119
CITROËN — OE 596136
CITROËN — OE 596147
CITROËN — OE 596193
CITROËN — OE 596196
CITROËN — OE 596211
CITROËN — OE 596213
CITROËN — OE 596216
CITROËN — OE 596219
CITROËN — OE 596227
CITROËN — OE 596239
CITROËN — OE 596242
CITROËN — OE 596251
CITROËN — OE 596252
CITROËN — OE 596255
CITROËN — OE 59625R
CITROËN — OE 596260
CITROËN — OE 59626E
CITROËN — OE 596270
CITROËN — OE 5962E8
CITROËN — OE 5962E9
CITROËN — OE 5962G7
CITROËN — OE 5962R2
CITROËN — OE 7826099300
CITROËN — OE 9151400080
CITROËN — OE 91517002
CITROËN — OE CP10
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Vzigalna svecka 0 242 235 663" so kupile tudi
  • Vzigalna tuljava
    Vzigalna tuljava STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,93 €, gospodarstvo: 28% Izkušnje
    STARK | SKCO-0070091
    7,93 € -28% PPCP: 11,00 € Prihranite: 28%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Kakovost
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Zamenjaj
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • kopmlet delov, inspekc...
    kopmlet delov, inspekcija VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,70 €, gospodarstvo: 43% Cena
    VAICO | V10-3153
    16,70 € -43% PPCP: 28,96 € Prihranite: 43%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O24D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Repair
    K2 | O24D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla SHELL Art. Nr.: AS206, 5,11 €, gospodarstvo: 27% Zamenjaj
    SHELL | AS206
    5,11 € -27% PPCP: 7,00 € (2,56 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,89 €, gospodarstvo: 27% okvarjen del? kakšna rešitev?
    ORLEN | QFS411B10
    5,89 € -27% PPCP: 8,00 € (5,89 € za 1 liter) Prihranite: 27%
  • Motorno olje
    Motorno olje VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,44 €, gospodarstvo: 29% Mnenja strank
    VATOIL | 50158
    6,44 € -29% PPCP: 9,00 € (6,44 € za 1 liter) Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 6,55 €, gospodarstvo: 28% domov
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    6,55 € -28% PPCP: 9,00 € (6,55 € za 1 liter) Prihranite: 28%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Vzigalna svecka dve razlicni svecki po valju, Vrsta goriva: CNG/LPG Super plus 0 242 235 663 primerna za vaš avto po ugodni ceni