BOSCH Oljni filter Vlozek filtra

BOSCH avtodeli: Oljni filter Izvedba filtra: Vlozek filtra 1 457 429 238 naroči preko spleta

Oljni filter

Koda: 1 457 429 238

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-30%
(14,00 €) 9,84 €
Prihranite: 30%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 1 457 429 238
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165143543887
  • Izvedba filtra: Vlozek filtra
  • Visina[mm]: 99
  • Visina1[mm]: 82
  • Premer[mm]: 71,88
  • Premer 2[mm]: 71880
  • BOSCH: Oljni filter
  • Številka izdelka: 1 457 429 238
  • PPCP: 14,00 €
BOSCH Oljni filter Vlozek filtra (Šifra artikla 1 457 429 238)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
AMC — OE MO537
BMW | MINI — OE 11427805978
CITROËN | PEUGEOT — OE 1109AY
CITROËN — OE 1109T3
CITROËN — OE 1109Y2
CITROËN — OE 1109Z6
CITROËN/PEUGEOT — OE 9641837780
CITROËN/PEUGEOT — OE 9656432180
FIAT — OE 9467565780
FORD — OE 1147685
FORD — OE 1254385
FORD — OE 1359941
FORD — OE 1530536
FORD — OE 2S6Q6714AA
FORD — OE 2S6Q6714AB
MAZDA — OE Y40114302
MAZDA — OE Y401143029A
MAZDA — OE Y40114302A
MAZDA — OE Y60114302
MITSUBISHI — OE MN982521
PEUGEOT — OE 1109S5
PEUGEOT — OE 1109Y1
PEUGEOT — OE 1109Z5
SUZUKI — OE 1651073J00
SUZUKI — OE 1651073J00000
SUZUKI — OE 1651073J01
SUZUKI — OE 1651073J02
SUZUKI — OE 1651073J02000
TOYOTA — OE SU00100871
VOLVO — OE 30735878
VOLVO — OE 30750247
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Oljni filter 1 457 429 238" so kupile tudi
  • Zracni filter
    Zracni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 1,78 €, gospodarstvo: 41% Izkušnje
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    1,78 € -41% PPCP: 3,00 € Prihranite: 41%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja TOPRAN Art. Nr.: 110 600, 0,43 €, gospodarstvo: 58% Kakovost
    TOPRAN | 110 600
    0,43 € -58% PPCP: 1,00 € Prihranite: 58%
  • Filter, zrak notranjeg...
    Filter, zrak notranjega prostora CORTECO Art. Nr.: 49356178, 3,20 €, gospodarstvo: 36% Zamenjaj
    CORTECO | 49356178
    3,20 € -36% PPCP: 5,00 € Prihranite: 36%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Cena
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Repair
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Kljuc za oljni filter
    Kljuc za oljni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 6,41 €, gospodarstvo: 29% Zamenjaj
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    6,41 € -29% PPCP: 9,00 € Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje VAICO Art. Nr.: V60-0247, 6,08 €, gospodarstvo: 33% okvarjen del? kakšna rešitev?
    VAICO | V60-0247
    6,08 € -33% PPCP: 9,00 € (6,08 € za 1 liter) Prihranite: 33%
  • lovilna posoda
    lovilna posoda YATO Art. Nr.: YT-0699, 4,40 €, gospodarstvo: 27% Mnenja strank
    YATO | YT-0699
    4,40 € -27% PPCP: 6,00 € Prihranite: 27%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja CORTECO Art. Nr.: 041118S, 4,46 €, gospodarstvo: 26% domov
    CORTECO | 041118S
    4,46 € -26% PPCP: 6,00 € Prihranite: 26%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja AJUSA Art. Nr.: 22007100, 0,46 €, gospodarstvo: 54% Original Auto Parts
    AJUSA | 22007100
    0,46 € -54% PPCP: 1,00 € Prihranite: 54%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja REINZ Art. Nr.: 41-70089-00, 0,46 €, gospodarstvo: 54% Original Auto Parts
    REINZ | 41-70089-00
    0,46 € -54% PPCP: 1,00 € Prihranite: 54%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Oljni filter Vlozek filtra 1 457 429 238 primerna za vaš avto po ugodni ceni