BOSCH Filter goriva Filter s navojem 1457434123

Avtodeli: Filter goriva BOSCH 74011 naroči preko spleta

Filter goriva

Koda: 1 457 434 123

Primerno za vaše vozilo?

  • 14-dnevno politiko vračanja

11,16 €
vklju. 22% DDV, brez vklj. stroškov dostave
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: 1 457 434 123
  • Proizvajalec: BOSCH
  • EAN številka: 3165141017298
  • Izvedba filtra: Filter s navojem
  • Visina[mm]: 100
  • Premer[mm]: 80,2, 85
  • Dimenzija navoja izhod: M 12 x 1,5
  • Stanje izdelka:  nov
  • BOSCH: Filter goriva
  • Številka izdelka: 1 457 434 123
BOSCH Filter goriva Filter s navojem (Šifra artikla 1 457 434 123)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
BOSCH — 74011
BOSCH — N4123
CITROËN — 190627
CITROËN — 190636
DAEWOO | MERCEDES-BENZ — 6010900352
DAEWOO | MERCEDES-BENZ — 6610903055
DAF — 1500541
MERCEDES-BENZ — 0010922201
MERCEDES-BENZ — 0010922301
MERCEDES-BENZ — 001092230102
MERCEDES-BENZ — 0010922302
MERCEDES-BENZ — 0010922401
MERCEDES-BENZ — 0010929001
MERCEDES-BENZ — 0020923001
MERCEDES-BENZ — 10921452
MERCEDES-BENZ — 10922201
MERCEDES-BENZ — 10922301
MERCEDES-BENZ — 10922302
MERCEDES-BENZ — 10922401
MERCEDES-BENZ — 10928401
MERCEDES-BENZ — 10929001
MERCEDES-BENZ — 20920801
MERCEDES-BENZ — 6010900452
MERCEDES-BENZ — 6010900552
MERCEDES-BENZ — 6010901452
MERCEDES-BENZ — 6010901552
MERCEDES-BENZ — 6010901652
MERCEDES-BENZ — 6010920001
MERCEDES-BENZ — 6010920101
MERCEDES-BENZ — 6020900552
MERCEDES-BENZ — 60209420101
MERCEDES-BENZ — 6040920001
MERCEDES-BENZ — 6610903001
MERCEDES-BENZ — 6610923001
MERCEDES-BENZ — 6610923055
MERCEDES-BENZ — 6610923101
MERCEDES-BENZ — A0010922201
MERCEDES-BENZ — A0010922301
MERCEDES-BENZ — A001092230102
MERCEDES-BENZ — A0010922302
MERCEDES-BENZ — A0010922401
MERCEDES-BENZ — A0010929001
MERCEDES-BENZ — A0020923001
MERCEDES-BENZ — A6010900352
MERCEDES-BENZ — A6010900452
MERCEDES-BENZ — A6010900552
MERCEDES-BENZ — A6010901452
MERCEDES-BENZ — A6010901552
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Filter goriva 1 457 434 123" so kupile tudi
  • Filter goriva
    Filter goriva MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: KX 386, 30,10 €
    MAHLE ORIGINAL | KX 386
    30,10 €
  • Filter goriva
    Filter goriva BOSCH Art. Nr.: 1 457 434 106, 12,87 €, gospodarstvo: % Kakovost
    BOSCH | 1 457 434 106
    12,87 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MANN-FILTER Art. Nr.: WK 853/21, 56,93 €, gospodarstvo: % Zamenjaj
    MANN-FILTER | WK 853/21
    56,93 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MANN-FILTER Art. Nr.: WK 69/2, 22,73 €, gospodarstvo: % Cena
    MANN-FILTER | WK 69/2
    22,73 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: KL 169/4D, 27,81 €, gospodarstvo: % Repair
    MAHLE ORIGINAL | KL 16...
    27,81 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MANN-FILTER Art. Nr.: PU 8008/1, 26,75 €, gospodarstvo: % Zamenjaj
    MANN-FILTER | PU 8008/1
    26,75 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: KX 220D, 21,07 €, gospodarstvo: % okvarjen del? kakšna rešitev?
    MAHLE ORIGINAL | KX 220D
    21,07 €
  • Filter goriva
    Filter goriva UFI Art. Nr.: 24.080.00, 43,98 €, gospodarstvo: % Mnenja strank
    UFI | 24.080.00
    43,98 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: KL 569, 49,41 €, gospodarstvo: % domov
    MAHLE ORIGINAL | KL 569
    49,41 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MANN-FILTER Art. Nr.: WK 842, 11,56 €, gospodarstvo: % Original Auto Parts
    MANN-FILTER | WK 842
    11,56 €
  • Filter goriva
    Filter goriva MANN-FILTER Art. Nr.: WK 820/17, 75,17 €, gospodarstvo: % Original Auto Parts
    MANN-FILTER | WK 820/17
    75,17 €
  • Filter goriva
    Filter goriva BOSCH Art. Nr.: 1 457 434 051, 9,84 €, gospodarstvo: % po nizki ceni
    BOSCH | 1 457 434 051
    9,84 €
Priporočamo vam tudi te izdelke:
BOSCH Filter goriva Filter s navojem 1 457 434 123 primerna za vaš avto po ugodni ceni