MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem

MAHLE ORIGINAL avtodeli: Oljni filter Izvedba filtra: Filter s navojem OC 467 naroči preko spleta

Oljni filter

Koda: OC 467

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-34%
(5,00 €) 3,31 €
Prihranite: 34%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: OC 467
  • Proizvajalec: MAHLE ORIGINAL
  • EAN številka: 4009026501788
  • Izvedba filtra: Filter s navojem
  • Visina[mm]: 55,0
  • Premer tesnilke [mm]: 72,0
  • Notranji premer2[mm]: 62,0
  • prikljucni navoj: M20x1,5
  • Tlak odpiranjaobvodnega ventila [bar]: 1,6
  • Stevilka izdelka za priporocenospecialno orodje: OCS 7
  • premer ohisja[mm]: 76,0
  • Moment privijanja [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Oljni filter
  • Številka izdelka: OC 467
  • PPCP: 5,00 €
MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem (Šifra artikla OC 467)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
CHRYSLER — OE J0871919
FIAT — OE 6001073259
FIAT — OE 71771362
FIAT — OE 73500506
FORD — OE 5013388
FORD — OE 5013389
FORD — OE 5016714
FORD — OE 5016715
FORD — OE 5016785
FORD — OE 5016956
FORD — OE 5017317
FORD — OE 5027151
GMC — OE 09110718
GMC — OE 9110718
GMC | OPEL — OE 9111019
GMC — OE 93156540
GMC — OE 93156562
LADA | RENAULT — OE 7700274177
LOMBARDINI — OE 107217510700
LOMBARDINI — OE 107217511706
LOMBARDINI — OE 1072175184
MITSUBISHI — OE M851139
MITSUBISHI — OE M852065
MITSUBISHI — OE M883804
NISSAN — OE 15208000AB
NISSAN — OE 1520800Q0F
NISSAN — OE 1520800Q0H
NISSAN — OE 1520800Q0J
NISSAN — OE 1520800QAB
NISSAN — OE 1520800QAC
NISSAN — OE 15208BN700
OPEL — OE 4402718
OPEL — OE 4403019
OPEL — OE 4449274
OPEL — OE 93198598
PIAGGIO — OE 112397L
PIAGGIO — OE 850284
RENAULT — OE 6001002028
RENAULT — OE 6001543357
RENAULT — OE 6001545344
RENAULT — OE 7700033408
RENAULT — OE 7700107905
RENAULT — OE 7700110796
RENAULT — OE 7700272523
RENAULT — OE 7700272902
RENAULT — OE 7700272903
RENAULT — OE 7700272982
RENAULT — OE 7700727401
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Oljni filter OC 467" so kupile tudi
  • Zracni filter
    Zracni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 1,78 €, gospodarstvo: 41% Izkušnje
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    1,78 € -41% PPCP: 3,00 € Prihranite: 41%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja TOPRAN Art. Nr.: 110 600, 0,43 €, gospodarstvo: 58% Kakovost
    TOPRAN | 110 600
    0,43 € -58% PPCP: 1,00 € Prihranite: 58%
  • Filter, zrak notranjeg...
    Filter, zrak notranjega prostora CORTECO Art. Nr.: 49356178, 3,20 €, gospodarstvo: 36% Zamenjaj
    CORTECO | 49356178
    3,20 € -36% PPCP: 5,00 € Prihranite: 36%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Cena
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Repair
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Kljuc za oljni filter
    Kljuc za oljni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 6,41 €, gospodarstvo: 29% Zamenjaj
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    6,41 € -29% PPCP: 9,00 € Prihranite: 29%
  • Motorno olje
    Motorno olje VAICO Art. Nr.: V60-0247, 6,08 €, gospodarstvo: 33% okvarjen del? kakšna rešitev?
    VAICO | V60-0247
    6,08 € -33% PPCP: 9,00 € (6,08 € za 1 liter) Prihranite: 33%
  • lovilna posoda
    lovilna posoda YATO Art. Nr.: YT-0699, 4,40 €, gospodarstvo: 27% Mnenja strank
    YATO | YT-0699
    4,40 € -27% PPCP: 6,00 € Prihranite: 27%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja CORTECO Art. Nr.: 041118S, 4,46 €, gospodarstvo: 26% domov
    CORTECO | 041118S
    4,46 € -26% PPCP: 6,00 € Prihranite: 26%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja AJUSA Art. Nr.: 22007100, 0,46 €, gospodarstvo: 54% Original Auto Parts
    AJUSA | 22007100
    0,46 € -54% PPCP: 1,00 € Prihranite: 54%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja REINZ Art. Nr.: 41-70089-00, 0,46 €, gospodarstvo: 54% Original Auto Parts
    REINZ | 41-70089-00
    0,46 € -54% PPCP: 1,00 € Prihranite: 54%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem OC 467 primerna za vaš avto po ugodni ceni