MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem

MAHLE ORIGINAL avtodeli: Oljni filter Izvedba filtra: Filter s navojem OC 976 naroči preko spleta

Oljni filter

Koda: OC 976

Primerno za vaše vozilo?

  • 2 leta garancije

  • 14-dnevno politiko vračanja

-32%
(8,00 €) 5,45 €
Prihranite: 32%
vklju. 22% DDV, Dostava
- +

Na zalogi

Ta artikel je bil dodan v vaš koš
  • Proizvajalec številka: OC 976
  • Proizvajalec: MAHLE ORIGINAL
  • EAN številka: 4009026729557
  • Izvedba filtra: Filter s navojem
  • Visina[mm]: 89,0
  • Premer tesnilke [mm]: 72,0
  • Notranji premer2[mm]: 62,0
  • prikljucni navoj: M20x1,5
  • Tlak odpiranjaobvodnega ventila [bar]: 1,2
  • Stevilka izdelka za priporocenospecialno orodje: OCS 7
  • premer ohisja[mm]: 76,0
  • Moment privijanja [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Oljni filter
  • Številka izdelka: OC 976
  • PPCP: 8,00 €
MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem (Šifra artikla OC 976)
Podobne OEM številke (samo v namen primerjave)
CHEVROLET | DAEWOO — OE 25184029
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96389188
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96818899
CITROËN | DS — OE 1109AL
CITROËN — OE 1109AP
CITROËN — OE 1109CA
CITROËN — OE 1109CN
CITROËN — OE 1109J8
CITROËN — OE 1109J9
CITROËN — OE 1109K2
CITROËN — OE 1109L1
CITROËN — OE 1109N3
CITROËN | DS — OE 1109R0
CITROËN | DS — OE 1109R1
CITROËN | DS — OE 1109T0
CITROËN | DS — OE 1109T1
CITROËN | DS — OE 1109X2
CITROËN — OE 1109X5
CITROËN — OE 1109X6
CITROËN — OE 95495621
CITROËN — OE 95495622
CITROËN — OE 95580482
CITROËN — OE 95580483
CITROËN — OE 95638747
CITROËN — OE 96002933
CITROËN — OE 9644885480
CITROËN — OE E149003
CITROËN — OE E149102
CITROËN — OE E149130
CITROËN | DS — OE E149134
DAF — OE 0192143
DAF — OE 1667695
DEUTZ — OE 1152175137
FIAT — OE 6001073242
FIAT — OE 71753741
FIAT — OE 71771371
FIAT — OE 71772207
FIAT — OE 7571543
FIAT — OE 9456000927
FIAT — OE 9456183480
Ocene uporabnikov
Mnenja uporabnikov
5 /5.00
Stranke, ki so kupile "Oljni filter OC 976" so kupile tudi
  • Zracni filter
    Zracni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 1,78 €, gospodarstvo: 41% Izkušnje
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    1,78 € -41% PPCP: 3,00 € Prihranite: 41%
  • Filter, zrak notranjeg...
    Filter, zrak notranjega prostora CORTECO Art. Nr.: 49356178, 3,20 €, gospodarstvo: 36% Kakovost
    CORTECO | 49356178
    3,20 € -36% PPCP: 5,00 € Prihranite: 36%
  • Motorno olje
    Motorno olje K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,83 €, gospodarstvo: 31% Zamenjaj
    K2 | O14D0001
    4,83 € -31% PPCP: 7,00 € (4,83 € za 1 liter) Prihranite: 31%
  • Zascita proti zmrzovan...
    Zascita proti zmrzovanju, naprava za pranje vetrob. stekla VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,09 €, gospodarstvo: 32% Cena
    VAICO | V60-0123
    4,09 € -32% PPCP: 6,00 € (4,09 € za 1 liter) Prihranite: 32%
  • Motorno olje
    Motorno olje VAICO Art. Nr.: V60-0247, 6,08 €, gospodarstvo: 33% Repair
    VAICO | V60-0247
    6,08 € -33% PPCP: 9,00 € (6,08 € za 1 liter) Prihranite: 33%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja CORTECO Art. Nr.: 041118S, 4,46 €, gospodarstvo: 26% Zamenjaj
    CORTECO | 041118S
    4,46 € -26% PPCP: 6,00 € Prihranite: 26%
  • Kljuc za oljni filter
    Kljuc za oljni filter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 6,41 €, gospodarstvo: 29% okvarjen del? kakšna rešitev?
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    6,41 € -29% PPCP: 9,00 € Prihranite: 29%
  • lovilna posoda
    lovilna posoda YATO Art. Nr.: YT-0699, 4,40 €, gospodarstvo: 27% Mnenja strank
    YATO | YT-0699
    4,40 € -27% PPCP: 6,00 € Prihranite: 27%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja AJUSA Art. Nr.: 22007100, 0,46 €, gospodarstvo: 54% domov
    AJUSA | 22007100
    0,46 € -54% PPCP: 1,00 € Prihranite: 54%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja TOPRAN Art. Nr.: 400 307, 0,50 €, gospodarstvo: 50% Original Auto Parts
    TOPRAN | 400 307
    0,50 € -50% PPCP: 1,00 € Prihranite: 50%
  • Tesnilni obroc, cep za...
    Tesnilni obroc, cep za izpust olja JP GROUP Art. Nr.: 8113850100, 0,53 €, gospodarstvo: 47% Original Auto Parts
    JP GROUP | 8113850100
    0,53 € -47% PPCP: 1,00 € Prihranite: 47%
Priporočamo vam tudi te izdelke:
MAHLE ORIGINAL Oljni filter Filter s navojem OC 976 primerna za vaš avto po ugodni ceni